Otsi

ETL


                               ... on spordi vundament!
 

ETL juhatus

President
Ain PƵder 52 14 994, ain@etl.ee
   

PeasekretƤr
Lydon MĆ¼rgimƤe 52 11 232, lydon@etl.ee
   

Liikmed
Erik Kuningas 55 598 487, erik@etl.ee
Reelika PƵdersoo 56 613 983, reelika@etl.ee
Aivar Zarubin 50 79 747, aivar@etl.ee
   
   

Auliige
Taimu Viir 56 802 042

Arved
KƵik elektrooniliselt esitatud arved saata aadressile: arved@etl.ee


Eesti TƵstespordiliidu arveldusarve
Eesti TƵstespordiliit MTƜ, EE561010052028320001, SEB


Eesti TƵstespordiliidu aadress
Liivalaia 20a, Tallinn, Harju maakond, 10134



Koduleht Elitec'st