Otsi

ETL


                               ... on spordi vundament!
 

ETL juhatus

President
Ain Põder 52 14 994, ain@etl.ee
   

Peasekretär
Lydon Mürgimäe 52 11 232, lydon@etl.ee
   

Liikmed
Triin Põdersoo 56 621 936, triin@etl.ee
Reelika Põdersoo 56 613 983, reelika@etl.ee
Erik Kuningas 55 598 487, erik@etl.ee
NadeĹľda Masjukova 56 919 260, nadezda@etl.ee
Aivar Zarubin 50 79 747, aivar@etl.ee

Auliige
Taimu Viir 56 802 042

Arved
Kõik elektrooniliselt esitatud arved saata aadressile: arved@etl.ee


Eesti Tõstespordiliidu arveldusarve
Eesti Tõstespordiliit MTĂś, EE561010052028320001, SEB


Eesti Tõstespordiliidu aadress
Mähe tee 25b-20, Tallinna linn, Harju maakond, 11912



Koduleht Elitec'st