Otsi

Kalender






 
ETL 2021.a  võistluskalender 
NB! Kui soovite kalendrisse võistlusi lisada, siis palun tehke seda hiljemalt 2 nädalat enne võistluse toimumist.              

                                         
2021.a. Võistluse nimetus Koht Juhend Kava Protokoll
Jaanuar          
17 Kohtunike koolitus algajatele
(eesti keeles)
Sekretäride/spiikrite koolitus
e-koolitus Kohtunikud
Sekretärid
   
30 Eesti lahtised MV Masters Aravete   EDASI LĂśKATUD  
30 13. Mati Kulmu mälestusvõistlus Aravete   EDASI LĂśKATUD  
30 Eesti esimene online-võistlus tõstmises Zoom Osalejad ja ajakava Protokoll
31 Kohtunike koolitus algajatele
(vene keeles)
e-koolitus Kohtunikud    
  V. Petrovs Cup Daugavpils, LAT      
Veebruar          
6 Jõhvi valla lahtised noorte MV Tammiku   EDASI LĂśKATUD  
7 EKR 3 erialane tasemekoolitus täpsustamisel   EDASI LĂśKATUD  
25-28 ETL noorte- ja juunioride koondise ja koondise kandidaatide treeningkogunemine NB! Tartu JĂ„Ă„B Ă„RA!  
27 Koondise kontrollvõistlus NB! Tartu     Protokoll
27 Ăśmarlaua koosolek Zoom 15:00 JĂ„Ă„B Ă„RA!  
28 Tõstetreenerite erialane koolitus NB! Zoom    
Märts          
7 ETL ĂśLDKOOSOLEK Tartu/Zoom EDASI LĂśKATUD TOIMUB ESIMESEL VĂ•IMALUSEL
20 XXIII Soroksar Cup Budapest, HUN   JĂ„Ă„B Ă„RA  
27 Koondise kontrollvõistlus Tartu     Protokoll
27 EMV U-13 Tartu   EDASI LĂśKATUD  
Aprill          
  Tartumaa koolinoorte MV tõstmises Tartu   KUUPĂ„EV LAHTINE  
3-11 Euroopa meistrivõistlused Moskva, RUS Info Eelreg. sportlased  
10 VIII Aleksander Rudolf Laane mälestusvõistlus ja Järvamaa MV Albu EDASI LĂśKATUD  
koolivaheaeg ETL noorte- ja juunioride koondise ja koondise kandidaatide treeninglaager        
25 EKR 3 erialane tasemekoolitus Zoom    
23-25 V Kirjanova Cup Balvi, LAT      
  Turnieju im. Jana Hawrylewicza Siedlice, POL      
Mai          
1 Eesti teine online-võistlus (koondis) Zoom    
1 Eesti MV  U-17 Albu   EDASI LĂśKATUD  
7-9 SK Edu rahvusvaheline KV Tammiku   JĂ„Ă„B Ă„RA  
16 Antidopingu koolitus sportlastele ja treeneritele (korraldaja EADSE) Zoom 10:00 sportlased
12:00 treenerid
   
22 XIX Albu Cup Albu      
23-31 Juunioride MM Tashkent, UZB      
  Kaliningrad Cup Kaliningrad, RUS      
Juuni          
5 Eesti meistrivõistlused Tartu      
14-15 ATSIST ETSIKS Abja-Paluoja      
19 V Kalev Pensa mälestusvõistlus Melliste      
  ETL noorte- ja juunioride koondise ja koondise kandidaatide treeninglaager        
Juuli          
10 Tartu linna MV Tartu Plakat    
  ETL noorte- ja juunioride koondise ja koondise kandidaatide treeninglaager        
23.07 - 08.08 OLĂśMPIAMĂ„NGUD Tokyo, JPN      
August          
  ETL noorte- ja juunioride koondise ja koondise kandidaatide treeninglaager        
  Ludza linna aastapäeva võistlus Ludza, LAT      
13-15 IX Vladimir Baškirovi mälestusvõistlus Tartu Plakat    
20-27 U15 & U17 EM POL Info    
21-28 MASTERS EM DEN HELDER, NED      
  Ventspils Cup Ventspils, LAT      
September          
3-5 Tartutinis turniras PaneveĹľis, LTU      
18 EMV U-15 Tartu      
17-18 Saldus Cup Saldus, LAT      
20-29 Noorte MM Jeddah, KSA      
24.09-3.10 U20 & U23 EM Rovaniemi, FIN Info    
25 Tallinna lahtised MV tõstmises Sparta      
Oktoober          
16 Jõhvi valla lahtised MV Tammiku      
koolivaheaeg ETL noorte- ja juunioride koondise ja koondise kandidaatide treeninglaager        
30 XXXIII Tartumaa suurmeistrite KV Melliste      
November          
6 Eesti MV  U-20        
  Alfred Neulandi mälestusvõistlused Valga      
20 Eestimaa Spordiliit Jõud MV Albu      
november Maailmameistrivõistlused Lima, PER      
  MemoriaĹ‚ A.Matusiaka i J. Ostrowskiego CiechanĂłw, POL      
Detsember          
11 Eesti MV võistkondlik
EMV üksiktõsted
Melliste      
  Klaipeda Grand Prix Klaipeda, LIT      
  New Years Cup Dobele, LAT      

Koduleht Elitec'st