Otsi

Kalender







 
                               ... on spordi vundament!
 

ETL 2019.a. vĂ”istluskalender  Kinnitatud juhatuse 27.01.2019 otsusega nr 48

2019.a. VÔistluse nimetus Koht Juhend Kava Protokoll
Jaanuar          
4-6 Atsist - Etsiks Abja-Paluoja Reg. 1.    2.
12 III Kalev Pensa mĂ€lestusvĂ”istlus KĂ”rvekĂŒla Kava ja osavĂ”tjad Protokoll
12 Tartumaa lahtised MV KĂ”rvekĂŒla   Protokoll
26 Eesti lahtised MV Masters
 
Aravete Ajakava ja vÔistlejate grupid Protokoll
26 11. Mati Kulmu mĂ€lestusvĂ”istlus Aravete     Protokoll
25-27 V. Petrovs Cup LAT-Daugavpils     Protokoll
Veebruar          
2 JĂ”hvi valla lahtised noorte MV Tammiku   Protokoll
8 ETL 2018 a. parimate autasustamine Tartu   Galerii
25-01.03 A ja B koondise laager Abja-Paluoja    
MĂ€rts          
  Tartumaa MV        
8-15 MM U-15; U-17 USA -Las Vegas      
16 R.Laane VI mv ja JÀrvamaa MV Albu VÔistlejate grupid Protokoll
22-24 Ventspils Open Championships LAT-Ventspils    
23-24 Treenerite seminar Abja-Paluoja    
30 Eesti noorte MV U-13 Viljandi VÔistlejate grupid Protokoll
29-31 XXII SoroksĂĄr Cup HUN-Budapest     Protokoll
Aprill          
6-13 EM GEO- Batumi Entry List TV kava  
20 Eesti noorte MV  U-17 Abja-Paluoja VĂ”istlejate grupid Protokoll
21-26 A ja B koondise laager Abja-Paluoja    
27 Turnieju im. Jana Hawrylewicza POL-Siedlice     Protokoll
26-28 V. Kirjanov Cup LAT-Balvi     Protokoll
Mai          
2-3 P.Savitski mv. BLR- Grodno      
4 SK Edu rahvusvaheline KV Tammiku   Protokoll
18 Tartumaa koolinoorte MV Tartu OsavÔtjad Protokoll
18 XX A.Kase mv. Sindi   Protokoll
22 XIV Sakala SuvemĂ€ngud Abja-Paluoja   Protokoll
25 Eesti MV Tallinn VÔistlejate grupid Protokoll
31 ETL ĂŒldkoosolek Tallinn    
Juuni          
1-8 MM U-20; U-23 FIJ-Suva      
8 TĂ”stesportlaste mĂ€lestuspĂ€ev Eesti      
14-16 XVII Albu Cup Albu OsavÔtjad
Protokoll
11-19 EM masters FIN-Rovaniemi Koosseis Protokoll
22-27 A koondise laager Madixi Spordimaja      
27-30 6th European Union Weightlifting Cup IRL-Dublin  
Juuli          
1 ETL ĂŒldkoosolek Tallinn    
7 Kohtunike koolitus Madixi Spordimaja    
12-14 15. Eestimaa suvemĂ€ngud Tartu MĂ€ngude ĂŒldajakava  
15-27 A, B ja C koondise laager Abja-Paluoja      
August          
10 Tartu linna MV ja
Vladimir Baƥkirovi mÀlestusvÔistlus
Tartu    
12-30 A ja B koondise laager Abja-Paluoja      
16-18 Treenerite seminar Abja-Paluoja      
16-24 MM masters CAN-Montreal      
24-29   LAT-Ventspils    
September          
  Starptautiskais turnÄ«rs svarcelĆĄanā Ventspils      
16-25 MM TAI-Pattaya      
  PaneveĆŸys Cup LIT-PaneveĆŸys      
  Tallinna lahtised MV Tallinn      
20-21 Saldus Cup LAT-Saldus      
Oktoober          
5 JĂ”hvi valla lahtised MV Tammiku      
19-27 EM U-20; U-23 ROU-Bucharest      
19 Eesti noorte MV  U-15 Abja-Paluoja    
19 XXVII Arnold LuhaÀÀre mĂ€lestusvĂ”istlus Abja-Paluoja      
19-26 B koondise laager Abja-Paluoja      
26 XXXII Tartumaa suurmeistrite KV Melliste      
November          
9 Eesti juun. MV  U-20 Valga    
9 Alfred Neulandi mĂ€lestusvĂ”istlused Valga      
Detsember          
4-12 EM U-15; U-17 ISR-Eilat      
7 Eesti SK vĂ”istkondlikud vĂ”istlused Tartu    
  Leedu lahtised MV Masters Leedu      
  Klaipeda Grand Prix 2018 LIT- Klaipeda      
  New Years Cup LAT- Dobele    
/
Koduleht Elitec'st