Otsi

Kalender


                               ... on spordi vundament!
 

Eesti Tõstespordiliidu 2017. aasta võistluskalender


 
Kuupäev Võistluse nimetus Koht    
Jaanuar        
2-8 A. Neulandi treeninglaager noortele (U17) Abja-Paluoja    
27-29 V. Petrovs Karikas Daugavpils, Läti   Protokoll
28 Eesti veteranide meistrivõistlused ja IX Aravete Kang, Mati Kulmu mälestusvõistlus Aravete, Järvamaa Juhend Protokoll
Veebruar        
5 ETL 2016. aasta parimate autasustamine Jäägri villa, Albu    
11 Tartumaa meistrivõistlused Kõrveküla, Tartumaa Juhend Protokoll
18 Jõhvi valla lahtised noorte meistrivõistlused Tammiku, Ida-Virumaa Juhend Protokoll
Märts        
11 96. Eesti meistrivõistlused Võru Juhend Protokoll
  ETL kutsekomisjon      
17-19 Eesti noorte meistrivõistlused Abja-Paluoja, Viljandimaa Juhend Protokoll
17-19 XX Soroksar Cup Budapest    
Aprill        
1-9 Euroopa meistrivõistlused Split, Horvaatia    
8 Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused Melliste, Tartumaa Juhend Protokoll
3-10 Noorte maailmameistrivõistlused Tai    
22 ZEP meistrivõistlused (U13) Viljandi Juhend Protokoll
21-30 Maailmamängud Auckland,Uus-Meremaa   Protokoll
29-30 „Vjaceslava Kirjanov“ Cup Balvi, Läti   Protokoll
 Mai        
6 SK Edu rahvusvaheline karikavõistlus Tammiku, Ida-Virumaa Juhend Protokoll
18 XIII Sakala Suvemängud tõstmises Mõisaküla Juhend Protokoll
20 XVIII Aleksander Kase mälestusvõistlus Sindi, Pärnumaa   Protokoll
Juuni        
3 IV A. R. Laane mälestusvõistlus ja Järvamaa meistrivõistlused Albu, Järvamaa Juhend Protokoll
8 Lahkunud tõstesportlaste mälestamise päev Eestimaa    
9-11 Klaipeda Grand Prix Klaipeda, Leedu   Protokoll
16-23 Juunioride maailmameistrivõistlused Jaapan    
Juuli        
7-9 Balti Merenoorte Mängud Brest, Valgevene    
8-9 Karaliaus Mindaugo Taure 2017 Telšiai, Leedu   Protokoll
14-16 XV Albu Cup Albu, Järvamaa Juhend Protokoll
 August        
11-13 Baltic Cup Ventspils, Läti    
11-19 Euroopa veteranide meistrivõistlused Halmstad, Rootsi    
19 Tartu linna meistrivõistlused Tartu Juhend Protokoll
19 V Vladimir Baškirovi mälestusvõistlus Tartu Juhend Protokoll
20-25 FISU Universiade Taipei    
  Ventspils Cup Ventspils, Läti    
September        
8-10 PaneveĹľis Cup PaneveĹľis, Leedu   Protokoll
22-23 Saldus Cup Saldus, Läti   Protokoll
23-30 Euroopa U15 ja U17 meistrivõistlused Pristina, Kosova   Protokoll
30 XXV Arnold Luhaääre mälestusvõistlus Mõisaküla Juhend Protokoll
Oktoober        
14 Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused Tammiku, Ida-Virumaa Juhend Protokoll
21-22 Zemaitios Taure Cup Degaiciai, Leedu   Protokoll
15-22 Euroopa U20 ja U23 meistrivõistlused Tirana, Albaania   Protokoll
28 XXX Tartumaa suurmeistrite karikavõistlus Melliste, Tartumaa Juhend Protokoll
November        
12 Eesti juunioride meistrivõistlused Valga Juhend Protokoll
12 XVIII Alfred Neulandi mälestusvõistlus Valga Juhend Protokoll
  Klaipeda Noorte Grand Prix Klaipeda, Leedu    
28.11-05.12 IWF maailmameistrivõistlused Anaheim, USA    
Detsember        
9 Eesti võistkondlikud meistrivõistlused Melliste, Tartumaa Juhend  
23 Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused Kohtla-Järve    
  New Year’s Cup Dobele, Läti    
Koduleht Elitec'st