Otsi

Kalendri projekt 2020







 
                               ... on spordi vundament!
 

ETL 2020.a. kalenderi projekt

2019.a. Võistluse nimetus Koht Juhend Kava Protokoll
Jaanuar          
4 Atsist - Etsiks Abja-Paluoja      
  IV Kalev Pensa mälestusvõistlus Tartu      
  Tartumaa lahtised MV KõrvekĂĽla      
  Eesti lahtised MV Masters Aravete      
  12. Mati Kulmu mälestusvõistlus Aravete      
  V. Petrovs Cup Daugavpils, LAT      
Veebruar          
1 Tõstetreenerite 3 tasemekoolitus Põltsamaa      
2 Maalehe Turniir Tõstmises Põltsamaa      
8 Jõhvi valla lahtised noorte MV Tammiku      
9 ETL nõukogude koosolek Pirita Marina Hotell      
9 ETL 2019 a. parimate autasustamine Pirita Marina Hotell      
22 VII Aleksander Rudolf Laane mälestusvõistlus ja Järvamaa MV Albu      
22-29 ETL treeninglaager Abja-Paluoja      
Märts          
7 Eesti MV VABA      
14-15 Tõstetreenerite 4 tasemekoolitus Pirita Marina Hotell      
15 ETL ĂĽldkoosolek Pirita Marina Hotell      
1-31 MM juun.        
20-22 XXIII Soroksar Cup Budapest, HUN      
28 EMV U-13 VABA      
Aprill          
4-12 EM Moskva, RUS      
11 Eesti MV  U-17 Abja-Paluoja      
24-26 V Kirjanova Cup Balvi, LAT      
16-26 ETL treeninglaager Benidorm, HIS      
Mai          
2 SK Edu rahvusvaheline KV Tammiku      
16-17 Tõstetreenerite 4 tasemekoolitus Pirita Marina Hotell      
28-31 17th International Women's        Grand Prix Dudelange, LUX      
Juuni A        
5-7 XVIII Albu Cup Albu      
8 Tõstesportlaste mälestuspäev Eesti      
  7th European Union Weightlifting Cup Malta      
13-20 ETL treeninglaager Abja-Paluoja      
Juuli          
4-18 ETL treeninglaager Abja-Paluoja      
24-09.08 OlĂĽmpiamängud Tokio- Japan      
August          
8-17 ETL treeninglaager Abja-Paluoja      
18-20 EM U15; U17 Ventspils, Lat      
29 ETL ĂĽldkoosolek Pirita Marina Hotell      
September          
4-6 Tartutinis turniras PaneveĹľis, LIT      
12-20 EM U20; U23 Rovaniemi, FIN      
18-19 Saldus Cup Saldus, LAT      
  VIII V.Baškirovi mälestusvõistlus Tartu      
Oktoober          
3 XXVIII Arnold Luhaääre mälestusvõistlus Abja-Paluoja      
3 Eesti MV  U-15 Abja-Paluoja      
10 Jõhvi valla lahtised MV Tammiku      
10 Ĺ˝emaitijos Taure 2020 DecaĹľiai, LIT      
  XXXII Tartumaa suurmeistrite KV Melliste      
15-25 ETL treeninglaager Benidorm, HIS      
29-31 Power Cup Pihkva, RUS      
November          
7 Eesti MV  U-20 Valga      
11-18 MM U15; U17 Lima, Peru      
30 Tõstespordi veteranide aktiivipäev Tallinn      
Detsember          
5 Eesti MV meesk. VABA      
  Klaipeda Grand Prix 2018 Klaipeda, LIT      
  New Years Cup Dobele, LAT      
Koduleht Elitec'st